Организаторы

10942080_10206111593288083_928169034_o - копияЦьогоріч ініціаторами проекту «Криворізький фотоквест № 12» стало Об′єднання Відповідальних Громадян.
Громадська організація, в основі якої стоять бізнесмени, журналісти, митці, громадські діячі, науковці і небайдужі мешканці Кривого Рогу, які не один рік робили власні проекти самотужки, і нарешті об′єднавшись, не лише знайшли однодумців, а й вчаться працювати в команді. Як громадська організація ставить перед собою такі завдання:

  • навчання, просвітництво, соціальне рекламування, інформування громадян;
  • підсилення дій (проектів, ініціатив, як уже діючих, так і нових) учасників об’єднання;
  • підтримка і просування ефективних представників громадянського суспільства;
  • посильна допомога криворіжцям у вирішенні конкретних проблем.

Кожен активіст працює у різноманітних напрямках:

  • мистецькі заходи;
  • екологічні акції;
  • проведення публічних лекцій та залучення до неформальної освіти;
  • здійснення правозахисної діяльності, благодійної допомоги;
  • реалізація дитячих та підліткових програм;
  • розбудова співпраці з іншими організаціями.

За ініціативи та підтримки цієї громадської організації у 2014-2015 році було проведена значна кількість заходів: правова адвокаційна школи «Правда», організація та координування наймасштабнішої акції у Кривому Розі – «Зробимо Україну чистою» у 2014 та 2015 роках, організація зустрічей відомих персон з криворіжцями (наприклад, приїзд Ваче Давтяна, Юрія Андруховича, Оксани Забужко, Сергія Жадана, проекту Громадське ТБ), організація разом з КГЦ «Шелтер+» проекту «Дружба без обмежень», проведення «Незвичайних екскурсій» Кривим Рогом тощо.
Докладніше на сайті http://vidpovidalni.org/

Партнери проекту

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

arcelormittal-logoКомпанія «АрселорМіттал» – світовий лідер з виробництва сталі, який займає провідну позицію на головних металургійних ринках світу, враховуючи такі галузі як автомобілебудівництво, будівництво, виробництво побутової техніки тощо. Загальна кількість робочих місць, надана цим підприємством складає 245 тисяч співробітників у 60 країнах світу.

У Кривому Розі «АрселорМіттал» не лише масштабне підприємство, яке турбується про професійну реалізацію металургійного міста, але й радо підтримує мистецькі ініціативи. За підтримки керівництва криворізького підрозділу у 2015 році спільно з Об’єднанням Відповідальних Громадян було проведено дві знакові зустрічі: літературний вечір з Юрієм Андруховичем та мистецький вечір з Оксаною Забужко та Тельнюк: Сестрами. Цьогоріч завдяки спільним зусиллям, у приміщенні ПК Металургів відбудеться Фотошоу Криворізького фотоквесту, де будуть показані всі роботи учасників й проведено нагородження найкращих.

Багетна майстерня “Аrt Frame”
PfNIZAlD_C8Багетна майстерня “Art Frame” виконує на замовлення оформлення картин, вишивок, фото, дзеркал та будь- яких художніх та інтер’єрних штук. До кожної роботи відносимося з любов’ю та ідивідуально підходимо до кожного клієнта.
Додаткова інформація на сайті https://m.vk.com/art_frame_krivoy_rog
Сторінка в соціальних мережах https://www.facebook.com/artframekrivoyrog?ref=ts..
Разом із Шelter+ організатор художніх виставок https://vk.com/exhibitionshelterplus

 

 

КГЦ «Шелтер+»

10934324_10206111593328084_1522825752_n - копияКриворізький фотоквест як корисне і приємно часопроводження започаткував культурно-громадський центр ШELTER+ (Кривий Ріг, Україна) — це яскравий приклад того, як маленька ініціатива кількох молодих людей може вирости в досить масштабну, а головне — довготривалу цілеспрямовану діяльність.Перші кроки ШELTER+ зробив ще в 2002 році і до сьогодні продовжує з ентузіазмом працювати аби досягати своєї мети – допомагати дітям, підліткам і молоді зростати цілісними особистостями, які живуть свідомим життям і керуються загально-християнськими принципами.

Сьогодні КГЦ ШELTER+ — це згуртована команда яскравих особистостей – музикантів, спортсменів, журналістів, фотографів, педагогів і просто активних та небайдужих людей. За плечима команди ШELTER+ сотні організованих яскравих заходів, реалізованих міжнародних проектів, концертів, таборів, гірських походів, тренінгів, розвиваючих занять для дітей та підлітків тощо. Також ШELTER+ — це власна будівля, в якій є концертний зал, студія звукозапису, тренажерна зала, кімнати для тренінгів, музична репетиційна база та інші приміщення, що дозволяють нам втілювати в життя багато різноманітних ініціатив і бути максимально корисними для громади.

Quest Out

V3mYQgc5hSo - копияОрганізатор перших у Кривому Розі квест-кімнат. Відомий двома квест-просторами: Офіс та Ніч у музеї. Змушує криворіжців, які приходять позмагатися з вигадками організаторів, розвивати нестандартне мислення, дивитися ширше. Організатор першого масштабного криворізького пішого квесту, який тривав три години і зібрав близько сімдесяти команд. Докладніше на сайті http://questout.com.ua/

 

Автодок

Avtodok1

Центральний перевізник Фотоквесту. Сервіс, який надає послуги з діагностики, ремонту автомобілів, закупки запчастин, їх заміни/вставновлення. На криворізькому ринку послуг з 2005 року. Надійне обслуговування, кваліфіковані співробітники, гарантована якість.

 

 

Рекламна компанія “Вертикаль”

RjhooNFoMsA

Рекламна компанія у Кривому Розі, яка працює у своєму унікальному сегменті: підголовники в маршрутках, флаєри в транспорті, реклама в ліфті, зовнішня реклама (виготовлення, монтаж, обслуговування, узгодження), орендування громадського транспорту, реклама в метро. Останні роки адміністрація рекламної компанії активно підтримує соціальні, волонтерські акції на партнерських засадах, активно інформуючи населення про події.

 

 

 

Фотостудія 21

n-G8SYDVbKQЗ нуля до красивих фотографій за 4 тижні.
Фотоколедж від Студії21.

Заняття відбуваются у проф. студії з якісною апаратурою, красивими моделями і правильним освітленням. Усі умови, щоб отримати якісний знімок і правильний досвід. Тепло, затишок, чай, кава, печиво і багато інших бонусів.